Andi Artani thumbon Jasmin Kadriun: Mësoje çfarë ke humbur…

Raporti i tyre në Për’puthen shumë shpejt u kthye në një nga të preferuarit e publikut. Bëhet fjalë për dyshen Jasmin Kadriu dhe Andi Artani.

Të rinjtë zhvilluan shumë takime të bukura, mirëpo zënkat e shumta nuk i lejuan të dilnin çift nga programi, ndonëse ka kaluar kohë, dy ish-konkurentët akoma vazhdojnë dhe thumbojnë njëri-tjetrin në rrjetet sociale.

Andi si gjithmone zgjodhi TikTok-un për të thënë fjalën e tij thumbuese.

Artani ka realizuar një video me zërin që është bërë trend në këtë pltformë, ku dëgjohet Stresi teksa thotë që dukjen e tij ia dedikonte ex-it, që ta kuptojë çfarë kishte humbur./panorama

Lojtës Videosh

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *