Era Istrefi tregon hapur dashurinë për Don Xhonin?

Era Istrefi dhe Don Xhoni së fundmi kanë paralajmëruar bashkëpunimin e tyre të parë.

Dyshja pritet që projektin t’a bejnë publik këtë të enjte.

28-vjecarja përkrahë fotos me Don Xhonin ka shkruar “E du se o bandit”.

A po fillon këtu një romancë apo është vetëm një frazë e këngës, pritet të shihet./indeksonline

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *