Komentet pikante të fansave kundrejt Beatrix Ramosajt në foton e Borës dhe Donaldit

Ne e dinim, ndonëse prej kohësh prisnim një foto të Bora Zemanit dhe Donald Veshajt pas ribashkimit.

Pasditën e djeshme (27 shtator) moderatorja ua plotësoi dëshirën të gjithëve duke u shfaqur në Instagram krah aktorit e buzëqeshur.

Të shumtë kanë qenë edhe fansat që janë lumturuar për dyshen e tyre të preferuar, por nuk munguan edhe ato që e shfytëzuan seksionin e komenteve për t’u “hakmarrë” ndaj Beatrix Ramosajt.

Komentuesit e kanë bërë këtë as më pak dhe as më shumë se duke përdorur shprehjet që dikur janë thënë nga këngëtarja,“Komshinjtë janë duke u çmendur sot,”-shkruan një ndjekës, “Beatrix është duke i çmendur komshinjtë në këto momente,”– vazhdon një tjetër./panorama

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *