Jasmin Kadriu zbulon mashkullin e parë që…

Ish-konkurrentja e “Për’puthen” Jasmin Kadriu ka rrëfyer disa kohë më parë se është rritur pa figurën e babait, dhe madje shtoi se nuk dëshiron të ketë asnjë kontakt me të.

Dhe me sa duket, ky moment i vështirë i jetës së saj, e ka bërë Jasminën më të forë.

Ish-konkurrentja e “Për’puthen” ka publikuar një video në Instastory krahas së cilës shkruhet: “Bëj kujdes nga një vajzë të cilës personi i parë që i ka th yer zemër ka qenë i babai i saj.”

Rikujtojmë se vitin e kaluar, Jasmina foli për herë të parë për jetën e saj private dhe fëmijërinë, ajo zbuloi se prindërit e saj janë divorcuar që kur ajo ka qenë 3 vjeç dhe që atëherë nuk ka pasur asnjë kontakt me të atin.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *