“Si janë Bora dhe Donaldi?”/ Semi Jaupaj e ka gati përgjigjen për fansat

Që pas pjesëmarrjes në “Big Brother VIP”, Semi Jaupaj, vijon të jetë më shumë në qendër të vëmendjes së publikut.

Ajo është mjaft aktive në rrjetet sociale, ku së fundmi ka vendosur që të bëjë një bashkëbisedim virtual me ndjekësit.

Duke iu dhënë të drejtën që t’i bëjnë pyetje, fansat kanë qenë shumë kuriozë për çdo detaj që lidhet me jetën e këngëtares.

Madje nuk kanë munguar as pyetje rreth çiftit Bora-Donald. E pyetur se “Si janë Bora dhe Donaldi?”, Semi përgjigjet: “Nga fotoja dukeshin shumë mirë”, referuar postimit të çiftit ditën e djeshme në rrjetet sociale./infokus

Lojtës Videosh

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *