Melisa befason me pamjen e saj

Melisa Lleshi, është vajza e cila u bë e njohur nga emisioni Përputhen.

Pjesëmarrja e saj në atë emision dashurie bëri bujë të madhe duke bërë që ajo vazhdimisht të jetë në qendër të vëmendjes.

Ani pse në emision nuk e gjeti personin e zemrës, ajo jashtë programit jetoi dashurinë së bashku me Andin, një tjetër konkurrent që doli po nga ai format.

Gjithsesi lidhje e tyre nuk zgjati aq shumë dhe çifti së fundmi ka njoftuar ndarjen.

Tani, Melisa është koncentruar më shumë në muzikë, aty ku synon edhe suksese të reja.

Së fundmi për publikun e saj ajo ka ndarë një foto pa grim, ku duket si një loçkë e vërtetë./ORAinfo/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *