”E dua”, kush është personi që Afrona po e do pas ndarjes nga Blero?

Afrona Dika dhe Blero ishin një ndër çiftet më të komentuara kohëve të fundit.

Kjo për shkak se menohet se ata i kanë dhënë fund martesës së tyre.


Afrona dhe Blero edhe përmes postimeve në rrjetet sociale tregojnë se po bëjnë jetë të ndarë.

Ndërkaq, përmes postimit të fundit Afrona tregon se ka dalur me shoqëri, ku edhe ia ka shprehur dashurinë mikeshës së saj.

“E dua këtë vajzë”, ka shkruar Afrona Dika në postimin e saj në Instagram./ORAinfo/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *