Takimi më i çuditshëm në historinë e Përputhen ndodhi sot në program

Ditën e sotme, në studion e “Përputhen” u realizua takimi mes Laurës dhe Jeroanit, padyshim më i çuditshmi i ndodhur ndonjëherë në program!

Por në hapje, ishin Kamila dhe Mateo ata që u vendosën përballë njëri-tjetrit, për t’u sqaruar.

Gjatë takimit, Kamila u përlot dhe në fund nuk mungoi as reagimi i Arjanit, i cili u hodh në mbrojtje të konkurrentes, kundër Mateos.

Shumë surpriza në fund, teksa konkurrentët djem përzgjedhin vajzat për takim, brenda apo jashtë studios.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *