Bora shkoi në emisionin e Donaldit, Beatrix ‘thumbon’ rëndë që të dy

Beatrix Ramosaj u përfol shumë për lidhjen e saj brenda Big Brotherit me Donald Veshajn dhe ndarjen me të pas përfundimit të BBV.

Pas ndarjes me Trixën, Donaldi u lidh sërish me Borën, madje mbrëmë e ftoi edhe në emisionin e tij.

Ndonëse jo direkt, një reagim për këtë gjë e pati edhe Beatrixa përmes një postimi në Instagram.

“Dhe festa vazhdon”, ka shkruar ajo, duke lënë të kuptojë që është e qetë./ORAinfo/

Lojtës Videosh

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *