Në veshje sportive dhe pa grim, kështu duket Antonela në përditshmëri

Antonela është ndër përsonazhet më të komentuara në shoëbizin shqiptar.

Me secilin postim dhe secilën paraqitje ajo arrin të marr vëmendjen e të gjithve.

Antonelën jemi mësuar ta shohim gjithmonë të kuruar deri në detajin e fundit dhe shumë elegante.

Por në postimin e saj të fundit ajo na tregoi se po aq bukur duket edhe në veshje sportive dhe pa grim./InfoKosova

Lojtës Videosh

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *