Të premten nis “Dancing With The Stars”, Bora Zemani me rr surprizën e bukur nga…

Ditën e sotme me anë të disa postimeve në Instastory Bora na ka treguar se është surprizuar nga fansat e saj, duke marrë disa dhurata të ardhura për të në zyrat e Top Channel.Vetëm pak ditë na ndajnë nga nata e parë e spektaklit “Dancing ëith the stars” , ku preza ntuese do të jetë vetë Bora dhe duket se mbështetja nga adhu ruesit e saj si gjithmonë nuk mun gon.shtype rek.lamen dhe shiko vi.deon

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *