Anita tregon lidhjen që ka Ramushi me familjen e Loredanës

Ajo ka dhënë një intervistë tek “Abc e Pasdites” ku ka folur jo vetëm për këtë eksperiencë por edhe për bashkëshortin e saj, Ramush Haradinaj, ajo tha se partneri i saj ndjek në Instagram vetëm dy personazhe publikë.

“Mua dhe Loredanën. Ai ka dy following, ka rastis që Ramushi të takohet disa herë. Familjarët e Loredanës i ka miq. Loredana ka dhe një gocë me emrin Hana, dhe goca ime e ka emrin Han”, tha gazetarja e njohur.

“Ore gocat e bukura si Loredana kush nuk i ndjek. Ore mu më ndjek nga halli, Loredanën e ndjek nga qejfi,”-tregoi duke qeshur Anita Haradinaj.

 

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *