Me duar tek barku, fotoja e parë e Aidës shtatzënë

Aida Doçi është njëra ndër këngëtaret e cila përmes këngëve të saj di më së miri që të prekë ndjenjat e dëgjuesve të saj.

Ajo shpeshherë realizon këngë me tematika shumë të ndjeshme që dëgjohen dhe pëlqen shumë nga publiku.

Mediat kanë zbuluar se Aida tashmë është disa muajshe shtatzënë.

Ndonëse ajo nuk ka publikuar asnjë foto ku shihet barku i saj, ajo në foton e profilit ka të vendosur një foto ku shihet duke e mbuluar barkun e saj me duar.

Shiko foton:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *