Pasi u nda nga Flamuri, në këtë gjendje është sot Armonda! (Foto)

U bënë të njohur pas lidhjes së tyre e cila u bë viralë në rrjete sociale. E më virale u bë ‘ndarja’ ku Flamuri dhe Armonda vendosen të pauzojn paksa në lidhjen e tyre, shkruan InfoKosova. Këtë e ka bërë të ditur vetë Armonda në një postim në instastory.

Ajo ka fshirë të gjitha postimet që kishte bashkë me Flamurin, ku duket se nuk po ia ndjen fort për të. Në fotografinë e fundit Armonda shihet e rregulluar mjaftë mirë.


Së fundmi, Armonda u rikthye për të sqaruar për ndjekësit e saj. Ajo thotë se nuk janë ndarë mirëpo po marrin pak pushim nga njëri tjetri.

“Të dashurit e mi, do te vëreni se do të ndryshojë shumë gjera nga Accounti jonë përbashkët.. Para së gjithash, ne nuk jemi ndarë. Unë nuk kam bërë ende një operacion ngushtim lukthi dhe nuk jam as shtatzënë. Thankyou. Ndonjëherë ka nevojë për një pushim. Edhe nëse janë vetëm 2 javë. Ajo që shkëlqen nuk është gjithmonë e dukshme. Edhe ne kemi faza shumë të vështira dhe keqkuptime që duhen sqarohet larg nga mediave sociale. Nuk jemi një çift që përpiqemi ta shfaqim lumturinë me spazma. Duhet të dini që unë dhe Flamuri jemi dy njerëz me temperament dhe më së shumti u përshkallëzua. Me pak fjalë kemi një pushim nga njëri-tjetri”, shkruan ajo me një postim në Instagram.

 

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *