Arbenita Ismajli pa grim, s’ do ta njihni

Modelja Arbenita Ismajli është një nga shqiptaret që merr vëmendje pothuajse në çdo paraqitje.

Duke qenë aktive në rrjetet sociale ajo poston imazhe të ndryshme për fansat e saj.


Së fundmi, ajo ka postuar një video nga transformimi i saj se si duket pa grim dhe me grim.

Ajo dukej në formë të mirë edhe pa grim por që dukej shumë më ndryshe pas grimit.

Kujtojmë se, Arbenita është nënë e një vajze, Nina, ndërkohë që I është kthyer punës së saj prej kohësh.

Shiko foton:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *