Reagimi i Loredanës kur e pyesin për planet për martesë

Loredana Zefi ka kohë që i ka dhënë fund lidhjes me Mozzik, por dyshja vazhdimisht përfliten në media dhe rrjete sociale.

Madje çdo deklaratë e tyre shihet me një sy tjetër dhe gjithmonë dyshimet e para shkojnë se janë dedikime apo thumba për njëri-tjetrin.

Nëse gjeni papilloma në trupin tuaj, bëjeni këtë menjëherë

Syla pas fjalimit të Ramës: Ku e keni Prindonin, Albinin? – Insajderi
E tille ishte edhe deklarata e fundit e artistes, ku foli rreth martesës.

Në një video që reperja publikoi në TikTok, një ndjekës e ka pyetur nëse ajo “po mendon për martesë ose diçka të tillë.”

Dhe përgjigja e Loredanës ishte: “Unë kam fobi nga martesa vëlla.”

Dhe sigurisht kjo përgjigje e saj nuk ka si të mos lidhet me Mozzik dhe lidhjen e tyre me shumë ulje dhe ngritje.

Çifti ishin kurorëzuar në ditën e ardhjes në jetë të vajzës së tyre Hanës, për t’u ndarë, ribashkuar e ndarë prapë.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *