Edona tregon ngjyrën interesante të flokëve

Edona Llalloshi njihet për elegancën dhe stilin perfekt që ka.

Gjithmonë me pozat e ndryshme që publikon, nuk mungon edhe në lajmet rozë.

Në një fotografi të fundit, këngëtarja tregon që ka ndryshuar nuancën e flokëve, dhe ka realizuar një ngjyrë interesante.

Theksojmë, ajo edhe në skenën muzikore vazhdon të korr suksese të shumta./kosovarja

Lojtës Videosh

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *