Loredana me një njoftim të shumë pritur: Ka kaluar shumë kohë…

Loredana Zefi vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale ku ajo njofton ndjekësit dhe fansat rreth jetës së saj profesionale si dhe personale.

Reperja shqiptare me renome botërore, së fundmi duket se ka një njoftim të shumë pritur.


“Sot në ora 16:00 kam një njoftim!!!Ajo që keni pritur. Ka kaluar shumë kohë…”, ka shkruar ajo duke mos dhënë më shumë detaje.

Por, ky njoftim nga artistja po vjen pas disa ditësh që paralajmëroj se është në përgatitje të projektit të ri muzikorë në gjuhë shqipe./ Kosovarja/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *