Ish konkurrentja e Përputhen i bashkohet “Dance Albania” Ja cila është!

Një tjetër konkurrente do të shihni këtë të hënë në “Dance Albania”.

Kryefjala  ka mësuar se bëhet fjalë për Melisa Shametin ish konkurrenten e “Përputhen”.

Melisa është e njohur për publikun edhe për historinë e saj të dashurisë me Andin, histori që duket se ka përfunduar.

Melisa përveç muzikës duket se kërcimin e ka pasion pasi e shohim shpesh të postojë video duke kërcyer në rrjetet e saj sociale.

Ndryshe, të hënën e shkuar në Dance Albania hynë dy konkurrentë të rinj, Adelina Tahiri dhe Meridian Ramçaj.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *