Përgaditeni gjatë natës në mënyrë që ta hani në mëngjes : Largon plot 11 kg gjatë përdorimit dhe u jep energji !!

Ta përgadisni gjatë natës në mënyrë që ta hani në mëngjes : Largon plot 11 kg dhe u jep.Shumë nutricionistë bien dakord se ky është mëngjesi më i mirë për reduktimin e peshës. Ajo gjithashtu përmirëson flokët, poret dhe rregullon metabolizmin.
LEXO ME SHUME:

Konsumi i zakonshëm i kësaj pijeje mund t’ju ndihmojë të humbni mes 7 dhe 11 kg!Çfarë ju nevojitet për këtë recetë:2 lugë gjelle tërshërë;1 filxhan kafe kefir natyror;1 lugë çaji me kakao pluhur;1 lugë çaji me fara liri;5-7 kumbulla.LEXO ME SHUME:

Si ta përgatisni dhe ta përdorni:Koha më e mirë për ta bërë këtë recetë është gjatë natës në mënyrë që ta hani në mëngjes. Zieni kumbullat në një tenxhere derisa ato të zbuten. Ndërkohë në një tas bashkoni farat e lirit, kakaon, tërshërën dhe kefirin. Trazojini mirë.Më pas i shtoni tulin e kumbullave të zbutura dhe trazojini mirë derisa të krijohet një masë homogjene.Në fillim ju mund të merrni një ndjesi të çuditshme në bark, pas konsumimit të parë. Megjithatë ky është një moment dhe nuk ka arsye për fr ikë.LEXO ME SHUME:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *