Shihni çfarë i bën Erioni në prapaskenë Mikelës

Për’puthen, reality show më i ndjekur i dashurisë në Shqipëri.

Djem dhe vajza të reja, në prezencën e kamerave dhe syrit të publikut përjetojnë flirtet, pëlqimet, xhelozitë, intrigat, lidhjet e dashurisë dhe emocionet më të sinqerta.


Publiku i do si çift, Erionin e Mikelen, po distanca i ndau ata.

Pas shumë diskutimesh Erioni dhe Mikela lanë studion por shikoni prapaskenat.

Lojtës Videosh

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *