Kjo është Kura e vecant e Cila Përmirëson Kujtesën Për 80%, Shkriin Yndyrat: ILAÇIi Më I Fuqiishëm Se Kurrë Më Parë..

Kura E Cila Përmirëson Kujtesën Për 80%, Shkriin Yndyrat: ILAÇIi Më I Fuqiishëm Se Kurrë Më Parë.Kur të merrni këtë përzierje, funksionet e truriit përmirësohen, duke përfshirë edhe të parët dhe të dëgjuarit.Po ju paraqesim njërin ndër iilaçet më të fuqishmee natyrale, i cili jo vetëm që do të përmirësojë aftësinë e kujtesës për 80 për qind, por, krahas kësaj, edhe do të shkrijë shtresat dhjamore me të cilat jeni duke lufttuaar me vite të tëra!
LEXO ME SHUME:

Përbërësi kryesor është rrepa e bardhë, e cila është e pasur me vitaminë C, kalium, vitamina B1, B2 dhe B6, si edhe me hekur, magnez dhe fosfor.Rrepa e bardhë shpejton metabolizmin, eliminon lodhjen dhe nxit zhvillimin e bakktereeve të mira në stomak.Përgatitja është e shpejtë dhe e thjeshtë, ndërkaq efeektet të dukshme që në ditët e para!LEXO ME SHUME:

Përbërësit:– 125 g rrepë e bardhë,– 4 limonë,– 3 lugë mjaltë,– 2 lugë kanellë pluhur– Një copë xhenxhefil (rreth 2 cm).Përgatitja:1. Në blender grijeni rrepën dhe xhenxhefilin.2. Kullojeni lëngun e limonit, shtojeni në blender dhe përzieni derisa të bashkohet, pastaj shtoni kanellë dhe mjaltë.3. Të gjitha përzieni mirë dhe qitni në një enë qelqi.Përdorimi:Dy herë në ditë pini nga një lugë të plotë të përzierjes para racionit, mirëpo nëse ushtroni, pini para trajnimit.Praktikoni këtë 3 javë dhe nuk do të pendoheni, kur të shihni rezultatet fenomenale!LEXO ME shume

 

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *