Kush e shqetësoi mbrëmë në dasmë Adriana Matoshin

Aktorja dhe deputetja Adriana Matoshi, shkëlqeu mbrëmë në dasmë.

Aktorja shumë e dashur nga publiku vendosi të shkoj me një fustan të zi me disa detaje shumë unike.

Por , diçka e shqetësoi Adrianën…

Ishin flokët e saj që nuk i qëndruan për shumë kohë, duke i dalë disa fije floku dhe kjo e shqetësoi deputeten, ku ndau një video në instastory. /Kosovarja

Lojtës Videosh

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *