Lulja hapave të burri, a po bëhet këngëtare?/ Kjo është e vërteta

Gruaja e këngëtarit të njohur Medës, nuk e kemi ditur se ka zë kaq të bukur.

Ajo në një postim në instastory, shfaqet duke kënduar bashkë me kunatën e saj në një aheng familjarë.

Lulja ka zërin fantastik , ku të gjithë të ftuarit ishin ulur dhe po dëgjonin ato deri sa këndonin në mes të skenës.

A do të ketë të ardhmen ndonjë bashkëpunim më burrin e saj?/kosovarja

Lojtës Videosh

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *