Afrona në një lidhje të re pas ndarjes nga Blero? Zbulohet e vërteta

Pasi Blero konfirmoi ndarjen nga Afrona, lajm i cili prej disa kohësh po qarkullonte në media, modelja së fundmi u përfol për lidhje të re.

Shkak u bë një postim i saj në Instastory, ku Afrona tregonte një gjest romantik që i kishte bërë një koleg.

“Prive” është interesuar dhe ka mësuar se Afrona aktualisht nuk është në një lidhje.

Ajo është përqëndruar tek puna në qendrën estetike të hapur në Zvicër, angazhimi në të cilën nuk i ka lënë kohë për një njohje të re.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *