Dasma e Drilonit dhe Beslirës, zbulohet ‘pa dashje’ lidhje e re e Adriana Matoshit?

Driloni dhe Beslira, mbrëmë kurorëzuan dashurinë.

Eventi u mbajt në prani të afro 300 të ftuarve në Prizren, ku mes tyre nuk munguan fytyrat publike.

Mënyrë natyrale për të rritur epshin tuaj në 30 sekonda

Vdes këngëtarja shqiptare – Insajderi
Deputetja, njëherësh aktorja Adriana Matoshi ishte në mesin e tyre.

Ajo foli për mikrofonin e Prive për miqësinë me çiftin teksa sigurisht pati edhe një urim.

Por, ‘rrugës’ përgjatë bisedës duket se rrëshqiti një informacion i ri.

“Jetës nuk i dihet, jam shum e lumtur”, tha Matoshi duke lënë në pikëpyetje se a është në një lidhje dashurie.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *