Me grimë të rëndë, Teuta Krasniqi po duket thjeshtë mahnitëse

Teuta Krasniqi, është njëra nga aktoret më të dashura për publikun.

Ndonëse është shumë aktive në profesionin e saj, Teuta kujdeset shumë për vetën, shëndetin dhe familjen e saj.

Ajo që një kohë të gjatë është vegane dhe konsumon vetën ushqim të shëndetshëm.

Se fundmi Teuta ka publikuar një foto ku shfaqet e grimosur si kurrë me parë.

Në këtë pamje, Teuta po duket thjeshtë mahnitëse. /ORAinfo/

Shiko foton:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *