E zbehur dhe pa disponim, Marina Vjollca nuk njihet kur është pa grim!

Marina Vjollca, është njëra nga prezantueset më të dashura për publikun.

Ajo ka kohë të gjatë që është pjesë e skenës, mirëpo kohëve të fundit është më shumë në qendër të vëmendjes.

Ani pse ka pak muaj që ka marrë epitetin e të qenurit nënë, Marina vazhdon aktivitetet e saj duke qenë shumë aktive në projekte të ndryshme.

Ajo se fundmi ka publikuar një video ku shfaqet pa pikë grimi.

Në këtë video, Marina shfaqet e zbehur dhe pa disponim, ndërsa mungesa e grimit ka bërë që ajo të duket person krejt tjetër.

Shikojeni foton dhe vlerësoheni vet… /ORAinfo/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *