Loredanës i bie dhëmbi, çfarë po ndodh me reperen?

Loredana, është njëra nga reperet më të suksesshëm, dhe më të dashur për publikun shqiptar.

Reperja përtej muzikës, komentohet shumë për jetën e saj private.


Ajo është tejet aktive me postimet e saj në rrjete sociale.

Së fundmi, reperja ka publikuar një video, me të cilën ka habitur, ajo shfaqet te dentisti, mirëpo çfarë na tërhoqi vëmendjen, ajo nuk e ka një dhëmb, ani pse ajo duket në humor mjaft të mirë, duke buzëqeshur.

Nuk dihet arsyeja, ka ndodhur ndonjë incident me Lorin apo rregullim i dhëmbëve të dentisti./Lajmi/

Shiko videon:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *