Pastroni zorrën dhe kuroni kapsllëkun duke konsumuar një lugë nga ky kombinim dhe duke pirë 1 gotë me..!?

Pastroni zorrën dhe kuroni kapsllëkun duke konsumuar një lugë nga ky kombinim dhe duke pirë 1 gotë me.Kapsllëku është një gjendje shumë e dhimbshme e trupit dhe që ju bën të ndiheni të fryrë. Por ka mënyra për të kuruar kapsllëkun me gjërat që ndoshta keni në shtëpinë tuaj, transmeton lajmi.net.

1) Sode buke dhe ujë të ngrohtë.Miksoni një lugë çaji sode buke me një çerek filxhani me ujë të ngrohtë. Kjo do të lehtësojë dhimbjen e kapsllëkut dhe do t’ju bëjë të ndiheni të çliruar.2) Hidratohuni: Duke qenë i dehidratuar mund të anashkaloni kapsllëkun.LEXO ME SHUME:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *