‘Jam penduar për lidhjen me Melisën’, Andi bën deklaratën e fortë

Ish-konkurrenti i “Përputhen”, Andi ishte së fundmi i ftuar në emisionin “Shqipëria Live”, ku bëri një deklaratë të fortë.

Ai tha se është penduar për pjesëmarrjen në “Përputhen” si dhe për lidhjen me Melisën.

“Jam bërë pishman që në hyrjen tek Për’puthen e deri tek lidhja me Melisën.

Nuk do të doja të ekzistonin nëse do ta ktheja kohën pas”, u shpreh Andi.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *