Konsumojeni këtë leng 2 herë në ditë para mëngjesit dhe para darkës : Rezultatet do t’iu lënë pa fjalë

Konsumojeni këtë leng 2 herë në ditë para mëngjesit dhe para darkës : Rezultatet do t’iu lënë pa fjalë.Sot unë do të ndaj me ju se si mund të humbisni peshë me këtë caj te mahnitshem qe do te heqe yndyrnat e teperta nga barku.Te gjithe përbërësit e përdorur në këtë çaj janë natyrale dhe gjithashtu ai trajton diabetin dhe presionin e gja. kut.PËRBËRËSIT QË JU NEVOJITEN :1 LUGË GJELLE FARA QIMNON.1 LUGË GJELLE FARA TË ZEZA.1 LUGË GJELLE FARA KOPRE.1 LUGË GJELLE XHENXHEFIL.
LEXO ME SHUME:

Merrni 1 gotë ujë,shtoni 1 lugë gjelle fara qimnon dhe vendoseni te zieje për 5 minuta, pastaj shtoni 1 lugë gjelle fara të zeza dhe lereni te vloje për 2 minuta.Pastaj shtoni 1 lugë gjelle fara kopre dhe lereni te vloje per nje 2minutesh tjeter, dhe pastaj në fund shtoni 1 lugë gjelle xhenxhefil dhe lereni te vloje për 5 minuta të tjera. Me pas hiqeni nga nxehtesia. Lëreni te ftohet për 5 minuta dhe kulloni lengun.LEXO ME SHUME:

Pijeni këtë leng 2 herë në ditë para mëngjesit dhe para darkës. Duhet ta pini rregullisht për 30 ditë. Fara qimnon ndihmojnë ne djegien e kalorive për humbje peshe të shpejtë duke rritur normën e metabolizmit dhe tretjen. Pluhuri i xhenxhefilit do të zvogëlojë depozitimin e yndyrës dhe do te ndihmoje ne dj. egien e saj.Farat e zeza lu. ftojnë kundër efekteve të obe. zitetit, por gjithashtu ndihmojnë në reduktimin e humbjes së peshës dhe arritjen e shëndetit optimal. Farat e kopërit do te ndihmojne ne dje. gien e dhjamit sa me shpejt. Gjithashtu rrisin metabolizmin dhe oreksin.LEXO ME SHUME:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *