Nuk ka më vend për dyshime, Aida Doçi shtatzënë (FOTO)

U përfol shumë kohëve të fundit në media.

Këngëtarja e dashur për publikun Aida Doci është shtatzënë dhe nuk ka hezituar të sjell një video me barkun e rrumbullakosur.


Ajo shihet e veshur me një fustan të kaltërt në pah ka vënë barkun.

E rregulluar ne detaje ajo po duket edhe më e bukur si shtatzëne.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *