A doni ta largoni dhjamin në bark? Konsumojeni këtë pije para gjumit

A doni ta largoni dhjamin në bark? Konsumojeni këtë pije para gjumit.Çdonjëri nga ne ka fituar peshë në ndonjë moment të veçantë të jetës sonë, duke bërë kështu të lind nevoja që të kërkojnë receta nayrale për djegien e yndyrës.Organet, si: mëlçia, veshkat, mushkëritë dhe zorra e trashë përfshijnë elemente që mund të përpunojnë më shpejt ushqimin, transmeton lajmi.net.
LEXO ME SHUME:

Sot, ne po ju prezantojmë me një pije që do t’ju ndihmojë të largoni toksinat nga trupi juaj, të forconi metabolizmin tuaj, të përmirësoni imunitetin dhe të eliminoni yndyrën e barkut në një periudhë të shkurtër kohore.Përbërësit:– Gjysmë limoni;– Një sasi majdanozi;– Një kastravec;– Një copë rrënje xhenxhefili dhe– 1/3-ta e një filxhani ujë.LEXO ME SHUME:

Instruksionet:Priteni kastravecin në feta dhe grijeni majdanozin, në mënyrë që të siguroni të paktën një lugë çaji. Më Pas, vendosini përbërësit në një blender dhe përzieni mirë deri të kthehet në lëng homogjen. Mund t’i shtoni edhe mjaltë, për t’ia përmirësuar shijen.LEXO ME SHUME:

Ju duhet ta merrni këtë pije mrekullie para se të bini në gjumë. Kombinojeni atë me disa ushtrime të përshtatshme dhe një dietë të shëndetshme, në mënyrë që t’iu ndihmojë të heqni qafe yndyrën e tepërt, të forconi metabolizmin dhe të përmirësoni shëndetin e përgjithshëm.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *