“Kush tradhton, e tradhton vetën”, për kë e ka fjalën Nora?

Në njërin nga emisionet më të ndjekura në Shqipëri dhe Kosovë, “Më lër të flas”, nën moderimin e vëllezërve Donald dhe Romeo Veshaj, sonte të ftuar janë çifti i njohur dhe shumë simpatik për publikun Pajtim Krasniqi i njohur me emrin artistik si Dj PM, dhe e dashura e tij bloggerja Sarah Berisha.

Çifti u njohën brenda qëndrimit në shtëpinë e Big Brother Vip Albania, dhe po e shijojnë romancën e tyre edhe jashtë.

Kjo është intervista e tyre e parë së bashku që pas daljes nga BBV.

E ftuara tjetër është edhe këngëtarja shumë e dashur për publikun Nora Istrefi, në promon e emisionit shihet Nora duke thënë se “Kush tradhton, e tradhton vetën”, ku llogaritet si thumb ndaj ish burrit të saj Robert Berisha.

Kjo deklaratë e Norës na bënë të dyshojmë për një tradhti të mundshme.

Kujtojmë se Nora dhe Roberti vendosën të ndahen pas një lidhje të gjatë.

Ata janë prindër të një vajze të quajtur Rene.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *