Me rrathë të zinj te sytë dhe flokët pa krehur/ Ja si duket Bieta Sulo pa pike grimi brenda shtepisë

Bieta Sulo eshte nje nder moderatoret me te dashura te ekranit shqiptar.

Moderatorja e njohur eshte shume aktive ne rrjetet sociale dhe vazhdimisht publikon foto nga jeta e saj profesionale apo private.

Se fundmi, Bieta ka publikuar nje foto ne ‘Instagram’ ku shfaqet me vogelushin e saj, Kroi.

“Embel dhe ngrohte, sic te dielen te ka enda”, shkruan ajo krah fotove teksa po shijojne leng portokalli me kek.

Ata duken shume te lumtur prane njeri-tjetrit por moderatorja ka treguar se shpesh e ka shume te veshtire te shkeputet prej tij per shkak te punes dhe se vogelushi eshte shume i lidhur me ate.

Gjithashtu dhe detaji tjeter qe vihet re eshte se Bieta shfaqet pa make up dhe perseri duket mjaft bukur edhe keshtu.

Duket se ne fundjave Bieta i perkushtohet totalisht familjes pas ngarkeses se javes ne ‘Ftese ne 5’.

Kujtojme se moderatorja ka treguar se mund ta beje edhe me nje moter te vogel se shpejti por deri atehere ledhatimet jane vetem per Kroin.

Shiko foton:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *