Arjola publikon momente me fëmijët nga e kaluara, në sy bie ndryshimi drastik në dukje

Aktorja e njohur shqiptare, Arjola Demiri, këtë vit ka qenë një nga emrat më të diskutuar, jo për shkak të pjesëmarrjes në Big Brother VIP, që i dha një famë të madhe pasi rrëfeu gjëra të ndryshme nga jeta dhe karriera profesionale.

Ish-aktorja e “O sa mirë” ka qenë e përfolur në faqet rozë herë pas here edhe për ndryshimin në pamje.

E së fundmi 38-vjeçarja ka sjell disa momente nga e kaluara, ku shfaqet bashkë me fëmijët, në setin fotografik të yllit nga Tropoja vërehet dukshëm transformimi që ka bërë ndër vite.

“Asgjë nuk ka ndryshuar, vetëm jemi rritur”, ka shkruar ajo./telegrafi

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *