Ermal Fejzullahu me dy ‘bukuroshe’ në Aruba

Aruba është një ishull i lumtur dhe shumë ekzotik, ku pak kohë me parë ishin edhe Ermali e Ariana.

Në këtë foto, këngëtari që e ka specialitet muzikën live, duket sikur të ishte në parajsë.

Siç mund ta shihni, këngëtari ka pozuar me dy Flamingo të bukura, që e kanë bërë foton shumë më të veçantë.

Se Ermali po e shijon jetën, kjo tashmë dihet./Kosovarja/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *