I dhanë fund lidhjes? Detaje nga “drama” e Valdetit dhe Valdrines

Ka disa ditë që çifti i famshëm i Instagramit, Valdeti dhe Valdrina kanë shokuar ndjekësit me veprimet e tyre, kjo pasi Valdrina ndryshoi emrin e Instagramit dhe largoi të gjitha imazhet me bashkëshortin.

Dyshja janë kritikuar për këto veprime, ku iu është thënë se i kanë bërë vetëm për të marr vëmendje.

E kjo duket qartë edhe nga postimet në Instagram.

Valdrina është kujdesur t’i fshijë imazhet në Instagram, por jo edhe ato në “Instastory”.

Aty qëndron albumi i krijuar me Valdrinin ku ka postuar momentet me të bukura krahë tij.

Gjithashtu edhe platformën “Tiktok” figuron emri i përbashkët i dyshes dhe aty qëndrojnë videot e çiftit, ani pse Valdrina po qëndron aktive duke publikuar sërish video.

Të gjitha këto veprime janë bërë për vëmendje apo vërtetë ka krizë mes çiftit, mbetet të kuptohet ditëve në vazhdim.

Sidoqoftë, urojmë që dyshja sërish të gjejnë një gjuhë të përbashkët./Indeksonline/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *