Pasi u përball me sëmundjen, Nihan rikthehet më në formë se kurrë

Neslihan Atagül Doğulu, është njëra nga aktoret më të dashura turke.

Ajo për audiencën shqiptare u bë e njohur me rolin e Nihanit, nga seriali, Kara Sevda.

Ishte pikërisht ajo telenovelë që Neslihanin e bëri shumë të kërkuar anë e mbanë botës së filmit dhe serialit.

Ajo u përfol për një përballje me një sëmundje, për të cilën u detyrua ta lë serialin ‘Vajza e Ambasadorit’.

Mirëpo, tani ajo duket se është kthyer më e fuqishme se kurrë e këtë e shohim edhe në postimin e saj të fundit./ORAinfo/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *