Olsa “thumbon” hapur ish-konkurrenten e ‘Përputhen’

Melisa Lleshi është bërë konkurrentja më e re e “Dance Albania”.

Ky zhvillim nuk ka mbetur pa u komentuar nga autorja e “Përputhen”, Olsa Muhameti, duke qenë se ishte programi i saj që e bëri të famshëm Melisën.

Olsa ka postuar një video nga momenti kur Melisa u shfaq për herë të parë në “Përputhen” dhe shkroi:“Se ç’mu kujtua tani”.

Kaq është dashur që postimi i saj të merret si thumb./panorama

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *