Teuta ndan foton me te bukur me Labin

Teuta Selimi dhe Labinot Tahiri janë bërë bashkë së fundmi për një surprizë.

Artistët të cilët janë shumë të njohur dhe kanë arritur të realizojnë shumë hite shqiptare, kanë njoftuar se po sjellin bashkë një këngë.

Përmes një fotografie të publikuar nga M Production, është zbuluar se Teuta dhe Labi lansojnë sot me fillim të orës 18;00 bashkëpunimin.

Nuk ka detaje rreth titullit të këngës e as bashkëpunëtorëve./Prive

 

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *