Aidën e ka bërë shtatzënia ‘kukull’, kaq bukur po duket duke pozuar me duar në bark

Këngëtarja e njohur kosovare, Aida Doҫi po bëhet nënë për herë të parë.

Ajo së fundmi ka publikuar disa pamje me barkun e rrumbullakosur.

E ajo që vërehet është se shtatzënia e ka bërë edhe më të bukur Aidën.

E bukur dhe rrezatuese po duket edhe në fotografinë e fundit me duar në bark./ORAinfo/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *