Beatrix publikoi këngën e re që ngjanë si dedikim, ky është reagimi i Donaldit

Beatrix Ramosaj u përfol shumë për lidhjen e saj brenda Big Brotherit me Donald Veshajn dhe ndarjen me të pas përfundimit të BBV.

Pas ndarjes me Trixën, Donaldi u lidh sërish me Borën, madje së fundi e ftoi në emisionin e tij.

E pas kësaj, Beatrix ka publikuar këngën e re ‘Më ndikon’ e që duket se është një dedikim për Donaldin.

Por ky i fundit nuk ka vendosur të bëjë një reagim tipik për këtë kenë. Ai së fundi ka publikuar një story ku nuk e përmend fare këngën e Trixës./ORAinfo/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *