Nuk i pëlqeu Bora me flokë të bardha, Donaldi i habiti të gjithë me këtë veprim

Bora Zemani vazhdon të jetë ndër moderatoret më të përfolura.

Tashmë ajo e ka konfirmuar ribashkimin me Donald Veshajn dhe duket se janë shumë të lumtur.

E mbrëmë Bora habiti të gjithë duke u shfaqur në skenë si një bjonde, por, i ҫuditshëm ishte edhe Donaldi në këtë rast, pasi nuk ka bërë asnjë reagim.

Mos ndoshta nuk i ka pëlqyer Bora me këtë pamje!?/ORAinfo/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *