Duda Balje si një nuse tradicionale boshnjake, shikoni si duket

Duda Balje është ndër deputetet më atraktive në Kuvendin tonë.

Ajo vazhdon të përflitet për veshjen dhe pamjen e saj të jashtme.

Duda është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në profilin e saj në Instagram mund ta shohim atë të veshur në veshje tradicionale boshnjake.

E me këtë dukje duket se Duda i ka lënë mrapa të gjitha./ORAinfo/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *