Arrestohet një person në Gjakovë, dyshohet se e ngacmoi seksualisht një të mitur

Një grua ka raportuar në polici se një peron ia ka ngacmuar seksualisht vajzën e mitur.

Sipas policisë, me vendim të prokurorit i dyshuari ëhstë arrestuar dhe pas intervistimit është dërguar në mbajtje.


You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *