Ja kush është gruaja me të cilën u martua ish-burri i Atifete Jahjagës

Ish presidentja e Kosovës, Atifete Jahjaga tash e sa kohe bënë shumë bujë me paraqitjet dhe aktivitet e saj.

Gjithashtu edhe jeta private është fokusi kryesorë i medieve, me theks të veçantë lidhja e saj me ish-bashkëshortin, Astrit Kuqi.


Ky i fundit është përfolur shumë për një martes të re, pas ndarjes nga Jahjaga.

Donika Selimi quhet bashkëshotja e re e Astrit Kuqit me te cilen tashme ka edhe nje vajze.

Kujtojme se Jahjaga vazhdon jeten e saj si beqare pasi ende nuk e ka bere publike ndonje lidhjete re./InfoKosova/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *