Më mirë single apo të martuar? – tregojnë Mc Kresha dhe Lyrical Son

Rep-artistet e njohur kosovar, Mc Kresha dhe Lyrical Son ishin mysafirët e radhës të emisionit “Mirage”.

Dyshja këtë të premte morën pjesë në rubrikën “Kë Zgjedh”.

Ndër tjerash artistët treguan se a është më mirë të jesh single apo i martuar.

Shiko videon:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *