Sabri Fejzullahu përlotet në emision, tregon pse mbyllet vetëm në dhomë

Këngëtari Sabri Fejzullahu së fundmi ka qenë i ftuar në ATV ku ka shpalosur detaje na jeta e tij private dhe profesionale.

Në bisedë e sipër këngëtari ka treguar se sa herë që shkon tek shtëpia e tij në Bërnicë ai mbyllet i vetëm në dhomën e Bulzës.


Por ajo që e ka prekur më së shumti është një mesazh i dërguar nga vajza e saj Bulza e cila jeton në Amerikë.

Mes lotësh, Sabri Fejzullahu ka thënë se dëshira e tij dhe e bashkëshortes Nera është që njëherë të vetme të mblidhen bashkë e gjithë familja./Paparaci

Shiko videon:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *